Atklājiet 5 labākos bezmaksas SEO rīkus, kas palīdzēs uzlabot jūsu klasifikāciju

Optimizācija meklētājprogrammām (SEO) ir būtiska, lai nodrošinātu organisko datplūsmu jūsu vietnei un uzlabotu jūsu vietu meklēšanas rezultātos. Lai gan augstas kvalitātes SEO rīki var būt dārgi, ir pieejamas arī dažas lieliskas bezmaksas iespējas. Apskatiet šos 5 labākos bezmaksas SEO rīkus, kas var palīdzēt pacelt jūsu SEO uz nākamo līmeni.

Google Search Console

Google Search Console ir Google piedāvāta bezmaksas platforma, kas sniedz detalizētu informāciju par jūsu vietnes redzamību un veiktspēju Google meklēšanā. Savienojot Search Console ar savu tīmekļa vietni, varat redzēt svarīgus datus, tostarp:

 • Kā Google roboti pārmeklē un indeksē jūsu vietnes lapas
 • Raidījumu un klikšķu skaits meklēšanas rezultātos ierindotajiem atslēgvārdiem
 • Galvenie meklēšanas vaicājumi un valstis, kas nodrošina jūsu vietnes datplūsmu
 • Kļūdas, piemēram, lapas 404 un citas pārlūkošanas kļūdas.
 • Meta virsrakstu, aprakstu, virsrakstu un satura optimizācija
 • Saites, lietotāja pieredze un ātruma rādītāji

Šie dati var sniegt informāciju jūsu SEO iniciatīvām, lai jūs varētu optimizēt, pamatojoties uz to, kā Google mijiedarbojas ar jūsu vietni. Meklēšanas analītikas un veiktspējas pārskati ir ļoti noderīgi.

MozBar

MozBar ir Moz bezmaksas pārlūkprogrammas paplašinājums, kas ļauj ātri un vienkārši veikt lapas SEO analīzi. Pārlūkojot jebkuru vietni, MozBar parādīs tādus datus un rādītājus kā lapas autoritāte, saišu rādītāji, meta virsraksts/apraksts, H1/H2 tagi, attēlu alt teksts, lapas ātrums utt.

Varat uzreiz identificēt optimizācijas iespējas savā vietnē vai iegūt informāciju par konkurenta lapas SEO. Tā sniedz arī atslēgvārdu ieteikumus, lai jūs varētu gūt idejas, kā mērķēt uz atbilstošiem meklēšanas terminiem. MozBar darbojas pārlūkprogrammās Chrome, Firefox, Safari un Opera.

Yoast SEO

Yoast SEO ir jaudīgs bezmaksas WordPress spraudnis, kas analizē jūsu saturu un optimizē to, lai uzlabotu lapas SEO. Tas pārbauda tādus aspektus kā lasāmība, atslēgvārdu lietojums, virsraksti, meta apraksti un citus. Analīze sniedz noderīgus padomus, kā uzlabot saturu, lai uzlabotu tā meklēšanas reitingu un lietotāju pieredzi.

Yoast piedāvā arī XML vietņu kartes, optimizētas drupiņas un kanoniskos URL labākas indeksācijas nodrošināšanai. Lai gan maksas versijai ir vairāk funkciju, bezmaksas versija piedāvā plašu funkcionalitāti. Yoast SEO ir vairāk nekā 5 miljoni aktīvo instalāciju, un tā ir iecienīta WordPress vietņu īpašnieku vidū.

Google Analytics

Lai gan Google Analytics nav tikai un vienīgi SEO rīks, tas sniedz vērtīgus datus, kas noderēs jūsu SEO centieniem. Bezmaksas versija sniedz ieskatu par jūsu vietnes datplūsmu, tostarp:

 • Apmeklētāju plūsmas avoti – tiešie, novirzīšanas, organiskie, sociālie avoti
 • Atslēgvārdu klasifikācija un optimizācija
 • Atrašanās vietas, valodas un ierīces dati
 • Vietnes ātruma un iesaistīšanās rādītāji
 • Konversiju izsekošana
 • Pielāgotie ziņojumi
optimization of site

Savienojot pakalpojumu Google Analytics un iedziļinoties šajos datos, varat analizēt apmeklētāju uzvedību, lai optimizētu lapas SEO un reklāmguvumiem. Tas ir nenovērtējams bezmaksas resurss.

SEMrush

SEMrush piedāvā bezmaksas versiju savam spēcīgajam SEO rīku komplektam, kurā ir pieejami dažādi rīki ar ierobežojumiem. Bezmaksas konts ļauj jums veikt šādas darbības:

 • Atslēgvārdu izpēte un mērķa meklēšanas vārdu izsekošana
 • Atpakaļsaišu analīze, lai uzlabotu saišu veidošanu
 • Vietņu audits tehniskajai SEO
 • Rangu izsekošana galvenajiem atslēgvārdiem
 • Konkurentu izpēte un analīze

Izmantojot SEMrush, varat veikt optimizācijas izpēti lapas un ārpus lapas SEO optimizācijai, nemaksājot ne centa. Tas ir lielisks veids, kā gūt ieskatu, kas veicinās jūsu organiskās meklēšanas stratēģiju.

Use These Free Tools for SEO Success

Šo 5 bezmaksas rīku stratēģiska ieviešana var pacelt jūsu SEO uz nākamo līmeni. Uzraugiet savas vietnes klātbūtni, izmantojot Search Console, analizējiet konkurentus, izmantojot MozBar, optimizējiet lapas elementus, izmantojot Yoast SEO, izpētiet veiktspējas rādītājus, izmantojot Google Analytics, un izmantojiet SEMrush, lai iegūtu visaptverošu SEO informāciju un idejas.

Stingri izmantojot šos bezmaksas SEO rīkus, varat palielināt savas vietnes redzamību, autoritāti, datplūsmu un vietu meklētājā. Panākumi organiskajā meklēšanā ir iespējami, netērējot lielus naudas līdzekļus par premium rīkiem. Izmēģiniet šos 5 bezmaksas SEO rīkus jau šodien!

Copyright © 2023 | nextmedia.lv